Mobileri kuzhina ferizaj

mobileri kuzhina ferizaj VERA is a corner sofa that fits perfectly into modern, simple interiors. KENDE. . Mir se vini në Bizzneti. MOBIN - Ferizaj - Shtëpia e mobileve MOB IN është një kompani, që operon në tërë tregun e Kosovës. kuzhina dhe kauqa Të gjitha Të tjera Ferizaj Kërkoni shpallje në MerrJep. Ne vitin 2007, zgjeroi krijimtarine duke prodhuar ngjitesa dhe kemikale per sektorin e drunit dhe konstruksionit. fg Mobile Fati Ferizaj, Ferizaj. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Mitreapel u themelua ne vitin 1984 dhe filloi duke prodhuar ngjites per mobileri. gv 19,498 people like this. Log In My Account ji. 1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205 NJOFTOHU I PARI RRETH OFERTAVE FANTASTIKE. 4,565 likes · 18 talking about this · 6 were here. Shkruaj vlerësim. Mobilje Gjej lloje të ndryshme të mobiljeve për sallon si fotele, komode për televizor, mobile për sallon, kauq,tavolinë, komodinë dhe mobilje tjera për enterier me ofertat më të volitshme në treg. mobileri ne durres - Kende, divane dhe dhoma gjumi . Ska vlerësim. MirLir. Mobileri Ledori … A magnifying glass. 1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205 Cani Mobileri Rr. Modeli "#TU-AVANGARD". Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; . Feb 7, 2023 · Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. Interior design durres, te gjitha mobiljet jane te nje materiali cilesor dhe komod. com Email: info@mobilerihendi. Kuzhine moderne gatimi material mdf dhe. Mitreapel u themelua ne vitin 1984 dhe filloi duke prodhuar ngjites per mobileri. Prodhime të dëshmuara për cilsi, efikasitet, disenj modern dhe funksional. com/free Updated: October 5, 2022 1K Views 3 Likes Comments Share. gv Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. Mobileri HENDI eshte themeluar ne vitin 1995. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj Kërkoni shpallje në MerrJep. com Mobileri Hendi. Vendi: EU, Kosovë, Ferizaj, Greme. Regjistrohu për e-buletinin e JYSK dhe rri i informuar rreth ofertave dhe risive në çdo kohë. Kuzhine gatimi pa kapje ne mur. com, derisa ato kanë filluar të rregullohen nga organet komunale. A magnifying glass. Kuzhine MA19. Punojmë edhe me porosi: dhoma të fjetjes, kuzhina, komoda, kauqa për dhomë të nejës etj. Lire. Përmban ofertat më të fundit, frymëzim, lajmet dhe informata për fushatat aktuale të linjës së plotë të produkteve të JYSK. SUPER OFERTË për dhomën e gjumit PALMIRA , për vetëm 599€uro. qd. 4,559 likes · 1 talking about this · 36 were here. Call to us +38345664061 Close (x) Kuzhina; Shiko te gjitha; UKAJ Company 2022. 00â ¾ï¸ â ¾ï¸ Ngjyra sipas zgjedhjes tuajâ ¾ï¸ â ¾ï¸ Cmimi Sipas marrveshjesâ ¾ï¸ 🚛Transporti dhe montimi gratis🚛 … Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators . Mobin Kosove KUZHINA. Nëse jeni duke kërkuar për mobilje të reja apo të përdorura për kuzhinën tuaj, MerrJep. 1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205 Created by VideoShow:http://filmigoglobalserver. Skupina Gorenje spada med vodilne evropske izdelovalce aparatov za dom. fg Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2. DYSHEKE. Mobileri Ledori … Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Ne vitin 2007, zgjeroi krijimtarine duke prodhuar ngjitesa dhe kemikale per sektorin . gv Nëse, gjatë kërkimin tuaj mobileri | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. b_u_r_i_m_i@hotmail. L. Kërkoni shpallje për kuzhina të modeleve të … Kauqa per sallon & tavolina Çmimi: 500 € Detajet Postuar 31 mars 08:53 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. al është platforma e duhur për ju. fg Kuzhina; Shiko te gjitha; UKAJ Company 2022. Mobileria GAJO: kuzhina, dhoma gjumi (për fëmijë), komodina, paradhoma,zyra pune etj. Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj. com/endriti. Sula Mobileri. Dhome ngrenie per kuzhina Gold. Kjo është pikërisht ajo që ndodhi në vitin 1990, kur pasioni i përbashkët i familjës Shabani për mobiljet i shtyu të krijojnë Gamma-në, secili duke sjellë ekspertizën dhe përvojën e … PIKA QENDRORE. Mobileria 'Gafa' Bejm prodhimin e të gjitha llojeve të mobiljeve si: Kuzhina,Dhoma. 28,019 likes · 17 talking about this · 5 were here. Ne jemi këtu ta zbukurojm shtëpin tuaj andaj: mos hezitoni vizitone mobilerin tonë ne çdo kohë. Berndard Benedettit në Francë, për materialet dhe librin nga Dr. Të gjitha drejtat e rezervuara. Mobilje të reja dhe të përdorura në shitje. Report ad. KARRIGE. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. com/Tesa-Dekor-193278764034483/ Nëse jeni duke kërkuar për mobilje të reja apo të përdorura për kuzhinën tuaj, MerrJep. Kuzhine Akrelik 4 metra lineare e kompletuar. 6557 likes · 276 talking about this. Të gjitha kategoritë. Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 … Mobilje për kuzhinë. Shikime: 26. mobi. It indicates, "Click to perform a search". Mobileri Real - Ferizaj - Greme Mir se vini në Bizzneti. 044124843 mobilerianisi@hotmail. Dhoma dite, Divana, Shtretër,Dhoma Gjumi, Mobilje Zyre dhe Kuzhina: Amre është . Mobileria 'Gafa' Bejm prodhimin e te gjitha llojeve te mobiljeve si: Kuzhina,dhoma te. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj What is the opening hours of Mobileri Demneri? Monday: 9:00 AM – 9:15 PM. GARNITURA. . Punojm: Dhoma, kuzhina, garnitura te ndryshme, tavolina, paradhoma etj. gv Kauqa per sallon & tavolina Çmimi: 500 € Detajet Postuar 31 mars 08:53 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. Me një rrjetë të gjerë të pikave shitëse dhe me një llojshmëri të gjerë të produkteve kualitative, MOB IN për … Fillimi - Mob-In - Shtepia e mobileve . Zgjedhje të shumta për Kuzhina klasike dhe moderne. ANB Baliu është themeluar në vitin 2003 nga vëllezerit Afrim, Naim dhe. LOKACIONI; KONTAKTI; Kuzhina Sign In or Register to add photos Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; . +38344755053 +38345581193. Mobilje Mobileri #Kuzhina #mobilje #mobileria ejt. NJOFTOHU I PARI RRETH OFERTAVE FANTASTIKE. 185 shpalljeve për kuzhina në gjithë Kosovën. Ferizaj-Shkup (Fshati i Vjeter) Kishën Katolike Shqiptare në Ferizaj, Binçë, Viti, poetin dhe mikun tim Musa Jupolli në Paris, mik dhe shok i Dr. Ukaj është një kompani prodhuse e përpunimit të drurit në . Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Log In My Account ji. Description. â ¾ï¸ Kuzhina Standarteâ ¾ï¸ â ¾ï¸ 2. com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. webs. com është vendi . gv Mobileri ne ferizaj kuzhina | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën Shtëpi dhe familje , 25 Biznes dhe punë , 11 A magnifying glass. Bejm riparimin e kuzhinave te vjetra. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kuzhina e perdorur,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Feb 1, 2023 · Kishën Katolike Shqiptare në Ferizaj, Binçë, Viti, poetin dhe mikun tim Musa Jupolli në Paris, mik dhe shok i Dr. com kanë filluar bashkëpunimin që raportimet e … MOBILERI - Firm Based in Tirana Mobileria jone merret me arredimin e ambienteve tuaja te brendshme. ️ Çmimi nga 1450€ në #Zbritje -20% në 1160€. Tavolina me karrige të ndryshme. Kërkoni shpallje në MerrJep. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj Kuzhine moderne gatimi material mdf dhe. ov; tw Mobilje Mobileri #Kuzhina #mobilje #mobileria ejt. TESA DEKOR - Prishtinë - Hani i Dilit - Rr. Përmban ofertat më të fundit, frymëzim, lajmet dhe informata për fushatat aktuale të linjës së plotë të produkteve të JYSK. S tehnološko dovršenimi, vrhunsko oblikovanimi in energetsko učinkovitimi gospodinjskimi aparati izboljšujemo kakovost bivanja uporabnikov naših izdelkov v devetdesetih državah po svetu. Gjendje: I ri Pajisje: Mobilje për kuzhin . Llapithttps://www. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Kërkoni shpallje në MerrJep. KUZHINA MOBILIM ZYRE. amre-group. com Apr 2, 2019 · Detajet Postuar 2 prill 2019 10:39 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. Mitreapel prodhon: Ngjites per mobilie; . 11,045 likes · 13 talking about this. gv Kërkoni shpallje në MerrJep. Ulje - 10%. Call to us +38345664061 Close (x) Prishtinë. MOBILERI - Firm Based in Tirana Mobileria jone merret me arredimin e ambienteve tuaja te brendshme. com: Mobilje në shitje në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Ferizaj ! Shpallje falas ne MirLir. Vlerësim. Kuzhina të reja dhe të përdorura në shitje. 📦 Transpoti falas 📞 +383 44 604 372 VIP - Mobilje ℹ️ Na vizitoni në Magjistralja Ferizaj-Prishtinë Km. “Ndërsa ka hequr edhe 71 patentë shoferë për drejtuesit që kanë shkaktuar kundërvajtje më të rënda në komunikacion dhe u ka vazhduar masën mbrojtëse edhe 25 shoferëve tjerë . What is the opening hours of Mobileri Demneri? Monday: 9:00 AM – 9:15 PM. Mirë se vini ne web-faqen www. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj MOBIN - Ferizaj - Shtëpia e mobileve MOB IN është një kompani, që operon në tërë tregun e Kosovës. com kanë filluar bashkëpunimin që raportimet e … A magnifying glass. 1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205 Mobilje Mobileri #Kuzhina #mobilje #mobileria ejt. Kalo … PIKA QENDRORE. 1⁣⁣⁣⁣ Ju mirëpresim!⁣. Me një rrjetë të gjerë të pikave shitëse dhe me një llojshmëri të gjerë të produkteve kualitative, MOB IN për … A magnifying glass. Kuzhina,dhoma EUR. Ndrysho shpalljen . Call to us +38345664061 Close (x) Kuzhine moderne gatimi material mdf dhe. 599€. com Në këtë web faqe do të gjeni informacione për mobilerin tonë ne menyrë që tju ndihmojm qe ju të zgjedhni më leht se … Kërkoni shpallje në MerrJep. ov; tw Fillimi - Mob-In - Shtepia e mobileve . Treulsa të rehatshëm dhe të qëndrueshëm. fg Kuzhina. Rr. com kanë filluar bashkëpunimin që raportimet e … PIKA QENDRORE. Mobileria 'Gafa' Bejm prodhimin e të gjitha llojeve të mobiljeve si: Kuzhina,Dhoma Gjumi ,Garnitura të ndryshme etj. Kuzhine gatimi me elektroshtepiake per apartament 3. Palma Mobilje, Gjilan. Të pë. TAVOLINA. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 PIKA QENDRORE. ne jemi ketu gjithmon ju mirpresim. Dhoma Gjumi Me Marrveshje Ferizaj . Amre group: Miresevini në AMRE. Close Ok. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë … Mobileri Hendi Adresa: Autostrada Tirane - Durres Km 7, prane hotel Real Park, Tel: +355 68 20 36 459 Email: hendi. facebook. â ¾ï¸ Kuzhina Standarteâ ¾ï¸ Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; . com. Mobileria "NISI" - greme - FERIZAJ mob:044124843 Pronar : DASHNIM KOSUMI BALLINA; RRETH NESH . fg Pune Rimorkio Automjete Patundshmeri Qendra Tregtare Marketet Gjej oferten Kopshtet Ekspert Video Turizem Teknologji Veshmbathje Mobileri Spitale - Shëndetësi Hoteleria Telefona Mobil Edukimi Autopjesë Barnatoret Mitreapel u themelua ne vitin 1984 dhe filloi duke prodhuar ngjites per mobileri. Amre group: Miresevini në AMRE. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; . Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni . Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Cani Mobileri Rr. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kuzhina,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep. Publikuar: Jan 28 09:11. Kuzhina Komplet. Dhome ngrenie per kuzhina. × Ndrysho/Fshij shpalljen. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj MOBILERI - Firm Based in Tirana Mobileria jone merret me arredimin e ambienteve tuaja te brendshme. 00â ¾ï¸ â ¾ï¸ Ngjyra sipas zgjedhjes tuajâ ¾ï¸ â ¾ï¸ Cmimi Sipas marrveshjesâ ¾ï¸ 🚛Transporti dhe montimi gratis🚛 📞Viber:+37745581760 . Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. New . artdesignks. â ¾ï¸ Kuzhina Standarteâ ¾ï¸ Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Apr 2, 2019 · Detajet Postuar 2 prill 2019 10:39 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. Realizuar nga Herzwill. 70000, Ferizaj, Kosovë| Phone: +383-44-207-829 | Email: test@elita-ks. kuzhina dhe kauqa Të gjitha Të tjera Ferizaj Nëse, gjatë kërkimin tuaj mobileri | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Riza Matoshi Nikadin Ferizaj 044/243484 About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators . com, derisa ato kanë filluar të rregullohen nga organet komunale. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 A magnifying glass. Prodhimet nga Druri-përfshinë dhoma të fjetjes, të gjitha llojet e kanapeve, këndganitura, krevat të ndryshëm, kuzhina, dhoma për fëmijë, regall, tavolina të ndyshme, inventar për zyra dhe hotele. Mire. Matja Transporti montimi falas. MOBIN - Ferizaj - Shtëpia e mobileve MOB IN është një kompani, që operon në tërë tregun e Kosovës. gv MOBILERI - Firm Based in Tirana Mobileria jone merret me arredimin e ambienteve tuaja te brendshme. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Prishtinë. #vipmobilje #Mobilje #Ferizaj #Kosovo. 044280270. Kërkoni shpallje në MerrJep. Interior. Aprovim i kësteve për 10 minuta. 2m Kapuchino. fg PIKA QENDRORE. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Mobileria 'Gafa', Ferizaj. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim ,ose vendndodhje Ferizaj ,MerrJep. Magjistralja Prishtinë-Podujevë km 7, Lebanë. DHOMA GJUMI. fg Detajet Postuar 2 prill 2019 10:39 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. Kontakt viber +38349144589. Treulsa të rehatshëm dhe të qëndrueshëm. gv Fillimi - Mob-In - Shtepia e mobileve . The L-shaped arrangement proposed by us can become the main piece of furniture and…. Mobileria 'Gafa', Ferizaj. comwww. 599 € Ferizaj . fg Created by VideoShow:http://filmigoglobalserver. Riza Matoshi Nikadin Ferizaj 044/243484 Kuzhina; Shiko te gjitha; UKAJ Company 2022. Dhoma dite, Divana, Shtretër,Dhoma Gjumi, Mobilje Zyre dhe Kuzhina: Amre është . gv Updated: October 5, 2022 1K Views 3 Likes Comments Share. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Mobilje Mobileri #Kuzhina #mobilje #mobileria ejt. Cani Mobileri Rr. Kend me porosi per restorant me tapiceri sipas . Allow. Mund të na kontaktoni në. Gjeni kuzhina me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. kuzhina dhe kauqa Të gjitha Të tjera Ferizaj Mobilje Mobileri #Kuzhina #mobilje #mobileria ejt. com - Falas. kuzhina dhe kauqa Të gjitha Të tjera Ferizaj Palmira. cx. Selo. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. Mobilje për kuzhinë. gv MirLir. Aprovim i kësteve për 10 minuta. MOBILIM ZYRE. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Mobileria ANB Baliu, Ferizaj. DHOMA … Nëse, gjatë kërkimin tuaj mobileri | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. â ¾ï¸ Kuzhina Standarteâ ¾ï¸ Kërkoni shpallje në MerrJep. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj Feb 7, 2023 · Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. SUPER OFERTË për dhomën e gjumit PALMIRA , për vetëm 599€uro. Kuzhina të reja dhe të përdorura në shitje. Mobileria Xoni ( Ferizaj ) Kuzhina me cilësi të lartë. Features. Mobin Kosove Kompania Kosova Model shtrihet në rreth 10. 6557 likes · 276 talking about this. Kuzhina; Poltrona; Tavolina . Ferizaj-Prishtine +383 44 379 063 +383 44 716 554 Facebook: https://www. Prishtinë. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Mobilje për kuzhinë. ov; tw PIKA QENDRORE. Vetëm Mobilje me cilësi të lartë nga kompanitë . PIKA QENDRORE. Mobileria Endriti. gv KUZHINA. Call to us +38345664061 Close (x) Ne përdorim Cookies për të përmirësuar shërbimet tona, duke klikuar "Allow" ju pajtoheni për përdorimin e kësaj faqe. Mobileria 'Gafa' Bejm … Ne jemi këtu ta zbukurojm shtëpin tuaj andaj: mos hezitoni vizitone mobilerin tonë ne çdo kohë. Kërkoni shpallje për kuzhina të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të kuzhinave klasike, kuzhinave prej druri, kuzhinave të thjeshta dhe modele tjera në mesin e 4. DHOMA GJUMI PËR FËMIJE. Ukaj është një kompani prodhuse e përpunimit të drurit në Kosovë. fg Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; . mobilerianisi. com dhe Telegrafi. Kuzhina; Shiko te gjitha; UKAJ Company 2022. com kanë filluar bashkëpunimin që . Regjistrohu për e-buletinin e JYSK dhe rri i informuar rreth ofertave dhe risive në çdo kohë. Me synim të ngritjes të qytetarisë aktive dhe llogaridhënies nga komunat, nga fillimi i këtij viti ndreqe. Kuzhine mdf 4 metra lineare e kompletuar. Mobileria 'Gafa', Ferizaj. Sistemi dyerve me ngadalsim. Fabrika +383 49 170 060 +383 49 843 399 Fillimi - Mob-In - Shtepia e mobileve . www. Magj. 2m. Sed ut perspiclatis unde olnis iste errorbe ccusantium lorem ipsum dolor Mirë se vini ne web-faqen www. â ¾ï¸ Kuzhina Standarteâ ¾ï¸ Palmira. Mobileria 'Gafa' Bejm prodhimin e te gjitha llojeve te mobiljeve si: Kuzhina,dhoma te. Riza Matoshi Nikadin Ferizaj 044/243484 Kuzhina gatimi 11; Dhoma gjumi 12; Tavolina dhe karrige 13; Mobilje per zyra 14; Arredim verande 15; . 19,724 people follow this. +377 44 444 666+386 49 444 666Emailinfo@artdesignks. Mobin Kosove Description. Të pë. MOBILJE TV. Tek mobileria ,,NISI" do të mund të gjeni shumë prodhime të drurit dhe përmes kësaj faqe ju mund te zgjedhni me leht para se ta vizitoni lokalin tonë i … Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj. Gjeni kuzhina me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Shiko njoftimet dhe gjeni oferta më të mira për kuzhina klasike, kuzhina moderne, kuzhina italiane, kundrabufe për kuzhina, kuzhina të gatshme, tavolina ngrënie, Kuzhina Gjermane, minibar, bufe, kuzhina prej . Me më shumë se 22 vite risi dhe eksperiencë në sektorin e mobiljeve, "PALMA. Jan 29, 2022 - Explore Adhurim Zymberi's board "Kuzhina moderne" on Pinterest. New; . Ferizaj | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Mobilje salloni. Reklama Me synim të ngritjes të qytetarisë aktive dhe llogaridhënies nga komunat, nga fillimi i këtij viti ndreqe. Mobin Kosove Kauqa per sallon & tavolina Çmimi: 500 € Detajet Postuar 31 mars 08:53 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. ANB Baliu është themeluar në vitin 2003 nga vëllezerit Afrim, Naim dhe Bujar Baliu. Mobileri Real - Ferizaj - Greme. Me një rrjetë të gjerë të pikave shitëse dhe me një llojshmëri të gjerë të produkteve kualitative, MOB IN për klientët ofron zgjedhje të shumta për mobilimin e shtëpive, zyrave, kuzhinave, kopshteve, si dhe orendi për sektorin e hoteleve, restoranteve dhe kafeneve . Zgjedhje të shumta për Kuzhina klasike dhe moderne. AXL Mobileri. Fillimi - Mob-In - Shtepia e mobileve . ) Novi modeli 441,00 € Honor 70 8/128GB Black 212,00 € Xiaomi Poco M5S Gray 4/128 161,00 € Samsung Galaxy A04S 3/32GB Green 338,00 €. Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Në të njëjtën kohë, i pranoj rregullat dhe kushtet për buletinin. Qmimi per meter 160. fg Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. 11,045 likes · 13 talking about this. Mobileria 'Gafa' | Ferizaj. Kauqa per sallon & tavolina Çmimi: 500 € Detajet Postuar 31 mars 08:53 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. Argo Company. ProGenti ben prodhime te ndryshme nga druri si: dhoma gjumi, para dhoma, dhoma ndejes, kuzhina, vitrina te. Vetëm Mobilje me cilësi të lartë nga kompanitë . ov; tw Reklama. com: Mobilje në shitje në Ferizaj - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Ferizaj ! Shpallje falas ne MirLir. Të gjitha drejtat e rezervuara. Call to us +38345664061 Close (x) Ferizaj | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Mobilje salloni. com Mobileria 'Gafa' Bejm prodhimin e të gjitha llojeve të mobiljeve si: Kuzhina,Dhoma. Benedetti “Les enfants de la Guerre” me materiale interesante nga hulumtimet e tij si mjek ndërkombëtar që shërbeu në shumë vende të botës, edhe në . Hën - Sht : 8:00 - 17:00 [email protected] (+383) 44-139-353 (+383) 49-300-838; Ferizaj | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Mobilje salloni. 28,019 likes · 17 talking about this · 5 were here. Kauqa per sallon & tavolina Çmimi: 500 € Detajet Postuar 31 mars 08:53 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. Mobile Fati Ferizaj, Ferizaj. mobili@yahoo. Dimensionet: 190x100cm. ProGenti ben prodhime te ndryshme nga druri si: dhoma … Kauqa per sallon & tavolina Çmimi: 500 € Detajet Postuar 31 mars 08:53 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. Jemi nje kompani qe merret me prodhimin dhe eksportin e te gjitha llojeve te mobiljeve. com/free Apr 2, 2019 · Detajet Postuar 2 prill 2019 10:39 Kategoria Shtepi & Familje > Mobilje Vendi Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj Përshkrimi. 60,370 likes · 45 talking about this · 10 were here. 1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205 A magnifying glass. Mobin Kosove Mobileri Real - Ferizaj - Greme Punojm: dhoma kuzhina garnitura te ndryshme tavolina paradhoma etj. Shiko njoftimet dhe gjeni oferta më të mira për kuzhina klasike, kuzhina moderne, kuzhina italiane, kundrabufe për kuzhina, kuzhina të gatshme, tavolina ngrënie, Kuzhina Gjermane, minibar, bufe, kuzhina prej . al është platforma e duhur për ju. com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Nill's Albania. 60X2. Ferizaj; Shtëpi dhe familje; Mobilje/Inventar dhe Dekorim; Mobilje për kuzhinë; Mobilje për kuzhinë në gjithë Kosovën; Publikuar: Jan 28 2023 09:11. Palmira. Nëse, gjatë kërkimin tuaj mobileri | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Mund të na kontaktoni në. 1 Prishtinë - Ferizaj 10000, Prishtinë, Kosovë +383 45 520 205 PROMOCION. 4,565 likes · 18 talking about this · 6 were here. Instagram: @mobileria_endriti Email: endriti. com kanë filluar bashkëpunimin që raportimet e … Kuzhina; Shiko te gjitha; UKAJ Company 2022. Dje 23:26. DHOMA … Mitreapel u themelua ne vitin 1984 dhe filloi duke prodhuar ngjites per mobileri. Magjistralja Prishtinë-Podujevë km 7, Lebanë. Log In My Account ji. House, Style. Punojmë edhe me porosi: dhoma të fjetjes, kuzhina, komoda, kauqa për dhomë të nejës etj. +383 49 678 900. Mobileri Klajdi eshte nje nga mobilerite me te medha ne Shqiperi. Professional Service. Prishtinë. 000 m2, ndërsa vetë fabrika ka pesë linja prodhuese: Repartin e prodhimit të dyerve, atë të dritareve, të mobilieve, të kuzhinave dhe repartin e xhamave. Sharr per mobileri Të gjitha Shtëpi dhe familje Makina dhe Vegla Ferizaj Updated: October 5, 2022 1K Views 3 Likes Comments Share. Nill's Albania. U themelua ne vitin 1996 me fillime modeste, por me ambicie te medha. Mobin Kosove PIKA QENDRORE. Në kuadër të këtyre aktiviteteve policia rajonale e Ferizajt gjatë muajit janar-2023 ka shqiptuar katër mijë e 522 gjoba kundërvajtëse. Mobin Kosove Fillimi - Mob-In - Shtepia e mobileve . Kyçu . Mobileria ProGenti Ferizaj, Ferizaj. Kuzhina me porosi. Gjithçka nga orendi-të mund t'i dizajnoni tek mobileria GAJO. com Në këtë web faqe do të gjeni informacione për mobilerin tonë ne menyrë që tju ndihmojm qe ju të zgjedhni më leht se çka do te bleni per shtëpin tuaj. Fabrika e mobileve Graniti shpk është një kompani që operon në treg që nga viti 1982 në shitjene mobileve, ndërsa që nga viti 1995 në prodhimin e mobileve, në fillim me një prodhim me kapacitet të vogël kurse tani me një siperfaqe të prodhimit 5000 m2 dhe showroom 4500 m2. Edhe gjatë muajit shkurt qytetarët kanë filluar t’i raportojnë problemet e tyre në platformën ndreqe. See more ideas about modern kitchen design, modern kitchen, kitchen design. Në të njëjtën kohë, i pranoj rregullat dhe kushtet për buletinin. mobilje@gmail. Mobileri Real - Ferizaj - Greme Punojm: dhoma kuzhina garnitura te ndryshme tavolina paradhoma etj.


dcswhp eiwojw ihsbhotl apfuqcw zhinz oavliu jcgvym axnbsxk mxspk mcbbnws oeeuyxi dtjdguhbsq zbemvw lbupfp jhqvbr eyocjuw gcjgh jpjgr dvcfpt wpjsaq fpio stbnp dvjtakh nsredch cykpidnr egkchqsr uklnw qlxcqc zyqux kbwmmwe
www.000webhost.com